Internetový obchod jizdnikola.net ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho fungování. Využíváním našich služeb s používáním souhlasíte.

Údaje označené (*) hvězdičkou jsou povinné

Údaje označené (*) hvězdičkou jsou povinné

peelingové ruavice Förster´s bio len

Náš kód: 113940 Dotaz: poslat dotaz Výrobce: Förster´s Záruka:  24 měsíců
Obrázek může mít ilustrativní charakter.
Skladem u dodavatele, dodání do 4 dnů
4% sleva239 Kč 229 Kč (9.03 €)

FÖRSTER´S MASÁŽNÍ RUKAVICE - BIO CERTIFIKOVANÁ GOTS A IVN BEST - PEELINGOVÁ

● len a bavlna z kontrolovaného bio pěstování a podstupující ekologicky přátelské zpracování
● bez testování na zvířatech, udržitelné obnovitelné suroviny, férové mzdy

MASÁŽ - ZDROJ VAŠÍ KONDICE A KRÁSY

PŘÍRODNÍ MASÁŽNÍ PRODUKTY FÖRSTER´S:
Moderní věda potvrzuje, že pravidelná masáž celého těla je jedním z nejúčinnějších prostředků pro posílení kondice a zlepšení vnitřní pohody. Vše, co potřebujete, je 10 minut denně.

PŮSOBENÍ:
Masáž s použitím přírodních produktů Förster´s působí do hloubky. Aktivuje oběhový systém a povzbuzuje krevní oběh. Účinně ulevuje při bolestech a napětí ve svalech. Pravidelná masáž tonizuje pokožku a pojivové tkáně. Otevírá póry pro absorpci kyslíku, který pokožka potřebu- je pro regeneraci. Čistí pokožku do hloubky a odstraňuje odumřelé kožní buňky.

VÝSLEDEK:
Přírodní masážní produkty Förster´s dodávají novou energii, ulevují od napětí a zlepšují celkovou vnitřní pohodu. Pomáhají stimulovat imunitní systém. Budete se cítit svěžejší, vitálnější a zdravější. Tonizací pojivových tkání bojují proti celulitidě a představují ideální pomůcku při redukční dietě. Pokožka se stává díky posílení krevního oběhu a zlepšení příjmu kyslíku hebší, čistší a elastičtější.

POUŽITÍ - PRO MOKROU I SUCHOU MASÁŽ:
Masáž provádějte kruhovými pohyby, směrem vzhůru a k srdci. Začněte chodidly, pokračujte pravou a levou nohou, pažemi, přední částí těla a zakončete zády.

PŘÍRODNÍ PRODUKTY FÖRSTER´S - VYROBENO V NĚMECKU - OD ROKU 1862