Internetový obchod jizdnikola.net ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho fungování. Využíváním našich služeb s používáním souhlasíte.
GARANCE DORUČENÍ DO VÁNOC! Objednávky přijaté do 16.12. 9h budou doručeny pod stromeček. Objednávky přijaté po tomto datu vyřizujeme od 6.1.2020

Společnost Shimano je světovým výrobcem cyklistických komponentů, rybařského vybavení a dalších sportovních potřeb.

Filozofie je založená na výrobě produktů, které spojují přírodu, volný čas a životní styl s kvalitou světové úrovně.

Team Shimano má za sebou 90 let úspěchů. V současné době představuje Team Shimano 12000 lidí ve více než 20 zemích celého světa.

Společnost Shimano Czech Republic, s. r. o. byla založena 13.3. 2001 v Karviné a v březnu letošního roku oslavila 10. výročí založení.

V první fázi existence byli montážním závodem cyklistických komponentů, který kompletoval výrobky ze součástek vyrobených v Japonsku, Singapuru a Itálii.

V roce 2003 byla dokončena výstavba druhé fáze továrny. Spolu s ní byla zahájena strojírenská prvovýroba. V roce 2004 začali v prostorách Ostravě-Kunčicích s technologií Lisování za studena. Těžiště výroby leží v obrábění, zušlechťování kovů, vstřikování plastu a dalších činnostech předcházejících konečné montáži.

Výrobci

Shimano

Zobrazuji produkty 1 - 24 z 1040